Najviac informácií o obci Čáry!|piatok, február 28, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 20. júna
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 20. júna 

Poľovnícke združenie Čáry
Poľovnícke združenie Čáry touto cestou srdečne pozýva všetkých občanov na Júnové podujatie pre deti , sponzorov a občanov, ktoré sa uskutoční  23. júna  tj. sobotu  na Poľovníckej chate. Od 14.00 h sú pre deti  pripravené strelecké disciplíny. Od 12.00 h. ponúkame guláš, pečienky a občerstvenie. Nebude chýbať ani tombola. Od 19.00 hod. hrá do tanca hudobná skupina  Grafic.
_____________________________________________________________________________________
Hudobná skupina Synkopa
Hudobná skupina Synkopa z Borského Mikuláša v spolupráci s Obecným úradom Borský Mikuláš uskutočnia dňa 13. júla o 18.00 h. v amfiteátri pri kultúrnom dome Borský Mikuláš koncert hudobných skupín známych z televízie Šláger. Na koncerte vystúpia Bečkovi chlapci, manželia Klimentovci a domáca hudobná skupina Synkopa. Vstupenky v cene 8,00 € si môžete zakúpiť aj na Obecnom úrade v Čároch. Vstupenky sú zlosovateľné. 
_____________________________________________________________________________________
Pracovná ponuka
Obchodná spoločnosť RED POST Bratislava hľadá distribútorov pre doručovanie reklamných novín. Práca je vhodná najmä pre študentov a dôchodcov. Záujemci sa môžu kontaktovať na regionálneho manažera – Ladislava Lukáča, Fučíkova 28, 908 51  Holíč –poštou, alebo 0918 625 446 – telefonicky, ladislavlukac@centrum.sk – elektronicky.  Pri  kontakte budú vysvetlené podrobné podmienky spolupráce.
______________________________________________________________________________________