Najviac informácií o obci Čáry!|sobota, apríl 20, 2019
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 11. septembra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 11. septembra 

Jednota dôchodcov na Slovensku
Jednota dôchodcov na Slovensku, Základná organizácia Čáry pozýva všetkých svojich členov a ostatných dôchodcov, ktorí majú záujem zúčastňovať sa na činnosti organizácie na riade posedenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok dňa 13. septembra o 13.00 h. v kultúrnom dome. Na programe bude spresnenie plánu činnosti na najbližšie obdobie. 
Zároveň Vás pozývame na púť seniorov Slovenska do Šaštína, ktoré organizuje Združenie kresťanských seniorov v stredu dňa 12. septembra. Doprava do Šaštína je individuálna, stretneme sa v bazilike. Púť začína ružencom o 9.45.h. o pokračuje slávnostnou sv. omšou o 10.30 h. 
___________________________________________________________________________________
Mäsovýroba Hatala Kopčany
Oznamujeme občanom, že pojazdná predajňa Mäsovýroba Hatala z Kopčan príde dňa 12. septembra o 11.00 h.  predávať do našej obce čerstvé bravčové a hovädzie mäso, mäsové výrobky a údeniny.. Predávať sa bude pred kultúrnym domom.
___________________________________________________________________________________
Pripomienky k cestovným poriadkom
Obecný úrad oznamuje občanom, že je možné podať pripomienky k autobusovým cestovným poriadkom, nakoľko sa v cestovných poriadkoch chystajú zmeny a úpravy na obdobie 2018/2019. Vaše pripomienky zasielajte do 30. septembra e-mailom alebo písomne. Adresy na zaslanie pripomienok nájdete na stránke www.cary.sk alebo na informačnej tabuli obce.
Zmeny cestovných poriadkov
___________________________________________________________________________________