Najviac informácií o obci Čáry!|pondelok, september 28, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 22. marca
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 22. marca 

MVDr. Ivan Miča
Doktor Miča oznamuje občanom, že dňa 23. marca to je v sobotu bude v našej obci očkovať psi a mačky proti besnote, ošípané proti červienke a králiky proti moru a myxomatóze. ďalej oznamuje občanom, že bude prebiehať aj čipovanie psov nakoľko od 1.9.2018 vstúpila do platnosti novela zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti – povinnosť majiteľa dať začipovať svojho psa do 31.10.2019. Očkovanie a čipovanie bude prebiehať od 8.00 h. a to po domoch. Cena vakcinácie proti besnote a červienke za jedno zviera je 10,00 € , moru a myxomatóze 1,00 € za kus. Ďalej oznamujeme občanom, že môžete navštíviť našu predajňu záhradkárskych, chovateľských, rybárskych, poľovníckych potrieb, poľovníckych odevov, streliva, pracovných odevov a ochranných pomôcok, bazénovej chémie a techniky. Na predaj máme rôzne druhy sadbových zemiakov a semien. Nájdete nás na ulici Novoveská 922 vo dvore veterinárnej ambulancie v Šaštíne. Otvorené je denne cez pracovné dni od 8.00 do 18.00 h a v sobotu od 8.00 do 12.00 h. Tešíme sa na Vašu návštevu.
______________________________________________________________________________
Englerov dvor
Englerov dvor Vám ponúka – sadboré zemiaky veľmi skoré, skoré a poloskoré. Kvasenú kapustu a čalamádu, dobré jablká, seno a slamu v malých balíkoch. Zemiaky na sadenie – Marabel, Anuschka, Adora, Sun Shine, Red Fantasy, Agria. Predaj je na Englerovom dvore pred Holíčom. Tešíme sa na vašu návštevu. Tel.: 034 668 50 28, www.englerovdvor.sk.
______________________________________________________________________________
Západoslovenská distribučná, a.s.
Západoslovenská distribučná, a.s. oznamuje občanom, že dňa 26. marca to je v utorok v čase od 9.00 do 13.00 hod. budú bez dodávky elektriny nasledovné ulice:
– Brezina
– Lachmannova a 
– Martina Kollára.
Presný rozpis podľa čísiel domov nájdete na stránke www.cary.sk alebo na informačnej tabuli obce.
Preušenie distribúcie elektriny – 26.3.2019
_______________________________________________________________________________
Futbalové stretnutia
Plagát – futbalové stretnutia
_______________________________________________________________________________