Najviac informácií o obci Čáry!|piatok, máj 29, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 13. mája
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 13. mája 

Zber šatstva
Obecný úrad organizuje  zber starého šatstva. Zber sa uskutoční od  13. mája do 31. mája  Do zberu je možné odovzdať: textil, záclony, deky, periny, vankúše,  uteráky, obuv, kabelky, batohy, hračky… Šatstvo  musí byť v uzatvorenom vreci a je možné ho odovzdať v pracovných dňoch v čase od 7.00 h. do 16.00 h. do zasadačky Obecného úradu.
________________________________________________________________________
Stavebniny Čestav s. r. o.
Stavebniny Čestav s. r. o. Sekule týmto oznamujú, že predávajú štrk, piesok, drvený a plavený kameň, zámkovú dlažbu, debniace tvárnice, betónové panelové ploty, vodomerné šachty, OSB dosky, sadrokartónový a zatepľovací systém, spojovací, železiarsky a iný stavebný materiál. ďalej oznamujú občanom, že rozšírili sortiment o záhradné dekoračné prvky – imitácia dreva. V prípade záujmu môžete volať na tel.: 0918 378 386 alebo osobne prísť do stavebnín v Sekuliach na železničnej stanici. Všetko o stavebninách nájdete na www.cestav.sk.
________________________________________________________________________
Splatnosť 1. splátky dane z nehnuteľností
Obecný úrad v Čároch touto cestou oznamuje občanom, že dňom 31. mája končí platnosť 1. splátky dane z nehnuteľností pre rok 2019, preto ak ste si svoje daňové a poplatkové povinnosti ešte nesplnili, máte možnosť si ich zaplatiť v hotovosti do pokladne obce, alebo prevodom na účet, ktorý máte uvedený v rozhodnutí. 
_______________________________________________________________________
Lakšárska jedenástka
Pozvánka
_______________________________________________________________________