Najviac informácií o obci Čáry!|sobota, december 5, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 23. mája
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 23. mája 

Zber papiera
V sobotu 25. mája sa uskutoční zber papiera. Zber papiera sa uskutoční výmennou formou za hygienické potreby – toaletný papier, kuchynské rolky a hygienické vreckovky. Zbierame noviny, časopisy, letáky a knihy bez tvrdých obalov. Papier musí byť zviazaný v balíkoch, nie v krabici, alebo v igelitke. Kartóny neberieme. Zber sa uskutoční v čase od 8.15 do 8.45 h. pred kultúrnym domom. 
__________________________________________________________________________________
Voľby do EP
Vážení občania, touto cestou Vám oznamujeme, že pre Voľby do Európskeho parlamentu bude volebná miestnosť, ktorá je umiestnená v zasadačke Obecného úradu otvorená dňa 25. mája od 7.00 do 22.00 h. 
Ďalej žiadame občanov, ktorí by chceli voliť do prenosnej urny, aby sa nahlásili na obecnom úrade osobne alebo telefonicky na čísle 034/6592435.
__________________________________________________________________________________
Jednota dôchodcov Čáry
Jednota dôchodcov na Slovensku, Základná organizácia Čáry pozýva všetkých svojich členov a ostatných dôchodcov, ktorí majú záujem zúčastňovať sa na činnosti organizácie na riadne májové posedenie. Posedenie sa uskutoční dňa 27.05.2019 to je v pondelok o 13,00 hod. v kultúrnom dome. Na posedení si pripomenieme sviatky deň matiek, deň rodiny a deň otcov. Súčasťou posedenia bude aj II. ročník petangového turnaja seniorov. Príďte si zašportovať, zasúťažiť, alebo len posedieť a povzbudzovať. Súťažiť budú jednotlivci, štartovné 1.00€ na osobu. Pripravený je bufet a opekanie špekáčikov. Zároveň oznamujeme, že pripravujeme 3-dňové vlakové poznávacie zájazdy v mesiaci júl alebo august do Olomouca a v mesiaci september Banská Štiavnica. Záujemci sa môžu prihlásiť na tomto posedení.
_________________________________________________________________________________
Darci krvi
Darci krvi
_________________________________________________________________________________
Predaj
Súkromný predajca oznamuje občanom, že dňa 24. mája to je zajtra v čase od 10.15 do 10.30 h bude predávať pred kultúrnym domom:
-17-týždňové mládky aj kohútov vo všetkých farbách v cene 6,50 € za kus
– mladé 26- týždňové nosnice v plnej znáške v akciovej cene 5,90 za kus
– 11 mesačné nosnice v cene 2,50 € za kus.
—————————————————————————————————