Najviac informácií o obci Čáry!|piatok, júl 10, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 12. júna
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 12. júna 

Novootvorené poradenské, výživové centrum
Nutrifood poradňa oznamuje občanom, že otvorila novú predajňu Nutrifood na redukciu hmotnosti. Novootvorené poradenské výživové centrum nájdete v Šaštíne na námestí vedľa cukrárne Kotvička. Klientov vybavíme aj na objednávku na telefónnom čísle 0910 628 555.
_____________________________________________________________________________
Englerov dvor
Englerov dvor vám ponúka jahody a nové zemiaky, jahody s možnosťou samozberu, seno a slamu v malých balíkoch. Predaj je na Englerovom dvore smerom na Kúty. Tešíme sa na vašu návštevu, kontakt na čísle 034 668 50 28.
_____________________________________________________________________________
Pracovná ponuka
Hľadáte stabilnú prácu? Chceli by ste mzdu po zapracovaní až 975€ za mesiac priamo vo vašom okolí? Moderné a svetové projekty, zajímavé bonusy, prémie a príplatky vám ponúka spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko so sídlom v Holíči. Firma se zaoberá výrobou interiérov luxusných áut z prírodnej a syntetickej kože. V súčasnej dobe tento významný zamestnávateľ v regióne rozširuje svoj tím o viac než 130 nových kolegov a kolegýň, ktorí se budú podieľať na projekte svetového významu – prvé porsche s elektropohonom. Momentálne hľadajú zamestnancov na pozície operátor výroby a šička. Zaujala vás táto ponuka? Pokiaľ áno, tak ste práve vy ich človekom. Viac informácií o nástupe sa dozviete na tel. č. 0907 962 902  alebo na praca@eissmann.com.
_____________________________________________________________________________