Najviac informácií o obci Čáry!|piatok, december 6, 2019
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 2. augusta
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 2. augusta 

MUDr. Strončeková
MUDr. Strončeková oznamuje mamičkám, že v čase od 5.8. do 16.8.2019 nebude pre dovolenku ordinovať, zastupovať ju bude MUDr. Chynoranský.
____________________________________________________________________
Hudobná skupina Synkopa
Hudobná skupina Synkopa oznamuje, že dňa 11. augusta o 17.00 h. poriada LETNÝ KONCERT v Borskom Mikuláši v amfiteátri pri kultúrnom dome. Na koncerte okrem hudobnej skupiny Synkopa vystúpia aj ich hostia, Duo Sonet z Trenčína, Malá dychová hudba Rubín zo Skalice, Marta Vančová z Prahy. Vstupné je 10,00 €. Vstupenky možno zabezpečiť na tel. číslach: 0905 847 918 – Ján Gašpárek a 0905 309 066 – Jozef Vanek. Pripravené bude občerstvenie ako aj hudobné nosiče účinkujúcich. Srdečne Vás pozývajú všetci účinkujúci,  ktorí sa tešia na Vašu účasť. 
____________________________________________________________________
Gulášmajster 2019
Poľovnícke združenie Čáry a Obecný úrad Čáry pozývajú  občanov na  9. ročník súťaže vo varení guláša  Gulášmajster Čáry, ktorá sa uskutoční dňa 24. augusta na Poľovníckej chate. Program súťaže:
od 9 do 10 hodiny prezentácia mužstiev
od 10 do 14 hodiny varenie guláša
od 14 do 16 hodiny odoberanie vzoriek a vyhodnotenie súťaže.
Záujemci  sa môžu prihlásiť do 20. augusta u p. Milana Vizváryho alebo u p. Jozefa Poláka č. 286. Štartovné je 5,00 € a súťažiaci si zabezpečia na vlastné náklady mäso a ingrediencie k príprave guláša. Drevo bude zabezpečené. O občerstvenie je postarané a o zábavu sa všetkým prítomným postará Country hudba z Moravského Svätého Jána. Tešíme sa na Vás.
_____________________________________________________________________
ŠK Baník Čáry
Futbal
____________________________________________________________________