Najviac informácií o obci Čáry!|sobota, február 29, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 2. októbra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 2. októbra 

Englerov dvor
Englerov dvor vám ponúka zemiaky na uskladneniie, cibuľu, rezanú kapustu, hlávkovú kapustu, kvasenú kapustu, kŕmne zmesi, kŕmne zemiaky, malé balíky seno a slamu, ponúkame tekvice na Haloween aj Hokaidó, muškátové a iné jedlé na varenie. Predaj je na Englerovom dvore za Holíčom smerom na Kúty. www.englerovdvor.sk, tel.: 034/668 50 28
_________________________________________________________________ 
Výstava ovocia, zeleniny
Základná organizácia Jednoty dôchodcov Čáry pod patronátom starostu a obecného úradu organizuje miestnu výstavu ovocia, zeleniny, kvetov, ručných prác a starožitných predmetov, doplnenú o výstavu starých fotografii na ktorú pozývame všetkých našich občanov . Výstava sa uskutoční v dome kultúry v dňoch 04. až 06. 10. 2019.
 piatok – od 15.00 hod. do 19.00 hod. príjem vystavovaných exponátov.
 sobota – od 10.00 hod. do 19.00 hod. otvorenie výstavy pre verejnosť.
 nedeľa – od 13.00 hod. do 19. 00 hod. výstava pre verejnosť a uzatvorenie výstavy.
Privítame vystavované exponáty z každého rodinného domu.
Zároveň pozývame všetkých svojich členov na slávnostné posedenie vrámci mesiaca úcty k starším, ktoré sa uskutoční v nedeľu 6.10.2019 o 14.00 h. v kultúrnom dome. 
________________________________________________________________
Oznam
Oznamujeme občanom, že dňom 31. októbra končí splatnosť 2. splátky dane z nehnuteľností, preto touto cestou žiadame tých občanov, ktorí si nesplnili svoju povinnosť a daň z nehnuteľností neuhradili, aby tak urobili do konca mesiaca október. Ďakujeme.
________________________________________________________________
Top Farm Topoľnica
Oznamujeme občanom, že pojazdná predajňa TOP FARM Topoľnica bude predávať dňa 3. októbra  o 12.30 h. pred kultúrnym domom hydinu a hydinové výrobky. Predajca sa zdrží približne 20 minút.
________________________________________________________________