Najviac informácií o obci Čáry!|piatok, február 28, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 23. októbra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 23. októbra 

OK Servis Lučenec
Firma OK Servis Lučenec ponúka občanom službu – jedná sa o pozáručný servis Euro okien a plastových okien, ktorý zahŕňa bezplatnú obhliadku okien u Vás doma. Záujemci o prevedenie obhliadky a prípadne po dohovore o realizácii servisu kontaktujte oblastného technika na tel. čísle 0944 546 191.
______________________________________________________________________
Oznam
Oznamujeme občanom, že dňom 31. októbra končí splatnosť 2. splátky dane z nehnuteľností, preto touto cestou žiadame tých občanov, ktorí si nesplnili svoju povinnosť a daň z nehnuteľností neuhradili, aby tak urobili do konca mesiaca október. Ďakujeme.
______________________________________________________________________
Jesenný blšák
Dňa 26. októbra sa uskutoční v kultúrnom dome v Šaštíne jesenný blšák. Srdečne pozývame všetkých, ktorí si chcú nakúpiť oblečenie, hračky, športové potreby, bytové doplnky v zachovanom stave za blšie ceny. Pre deti bude pripravený detský kútik a ekoaktivity. Predaj na Blšáku začína o 9,00 h. do 13,00 h. Dajme veciam druhú šancu.
_____________________________________________________________________
Novootvorená predajňa Texshop Kúty
Novootvorená predajňa Texshop v Kútoch na Bratislavskej 51 pri Novej lekárni vás pozýva do svojich priestorov. V ponuke nájdete široké množstvo kvalitného oblečenia a doplnkov pre voľný čas, šport či do práce. Pracovné odevy, maskáče, bundy, vesty, tričká, mikiny, čapice a mnoho iného zakúpite v pracovné dni v čase od 7.30-11.30 a od 13.00 – 17.00 h. Tešíme sa na Vašu návštevu.
_____________________________________________________________________