Najviac informácií o obci Čáry!|utorok, apríl 7, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 24. októbra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 24. októbra 

Novootvorená predajňa Texshop Kúty
Novootvorená predajňa Texshop v Kútoch na Bratislavskej 51 pri Novej lekárni vás pozýva do svojich priestorov. V ponuke nájdete široké množstvo kvalitného oblečenia a doplnkov pre voľný čas, šport či do práce. Pracovné odevy, maskáče, bundy, vesty, tričká, mikiny, čapice a mnoho iného zakúpite v pracovné dni v čase od 7.30-11.30 a od 13.00 – 17.00 h. Tešíme sa na Vašu návštevu.
_________________________________________________________
Englerov dvor
Englerov dvor vám ponúka zemiaky na uskladneniie, cibuľu, rezanú kapustu, hlávkovú kapustu, kvasenú kapustu, kŕmne zmesi, kŕmne zemiaky, malé balíky seno a slamu, ponúkame tekvice na Haloween aj Hokaidó, muškátové a iné jedlé na varenie. Predaj je na Englerovom dvore za Holíčom smerom na Kúty. www.englerovdvor.sk, tel.: 034/668 50 28
________________________________________________________
Obec Kuklov – Halloween show
Obec Kuklov pozýva občanov na Haloween show, ktorá sa uskutoční dňa 25. októbra v kultúrnom dome v Kuklove. Od 16,00 – 17,00 vás prekvapí svojím vystúpením kuzelník Ivan, od 17,00 h bude detský karneval so súťažou o najkrajšiu masku a od 20.00 Vás privítajú Lomnické Čháve. Vstupné je 6,00 €.

_______________________________________________________