Najviac informácií o obci Čáry!|utorok, február 25, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 11. decembra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 11. decembra 

Vývoz separovaného odpadu
Oznamujeme občanom, že dňa 12. decembra sa v našej obci uskutoční vývoz separovaného odpadu – papier, plast, ráno od 7.00 h. 
_____________________________________________________________________________
Vianočné trhy
Obec Čáry pozýva všetkých občanov na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia dňa 14. decembra od 13.00 h na detskom ihrisku pri kultúrnom dome. Príďte si vychutnať vianočný punč, varené vínko, čaj, guláš, pečienky a iné dobroty vo vianočnej atmosfére. V ponuke vianočných trhov nebudú chýbať ručne vyrobené výrobky, vianočné ozdoby a vianočné pečivo.
____________________________________________________________________________
Naša vianočná dedina – Obec Kuklov
plagat vianočná dedina
_____________________________________________________________________________
30 rokov slobody – Obec Hradište pod Vrátnom
30 rokov slobody

_________________________________________________________________________________
TOP FARM Topoľnica
Oznamujeme občanom, že pojazdná predajňa TOP FARM Topoľnica bude predávať dňa 12. decembra o 11.30 h. pred kultúrnym domom hydinu a hydinové výrobky. Predajca sa zdrží približne 20 minút.
_________________________________________________________________________________
Fitness, wellnes, ubytovanie – Borský Mikuláš
Fitness, wellnes, ubytovanie otvára DETSKÝ SVET, FUNKČNÚ MIESTNOSŤ A NOVÉ UBYTOVACIE PRIESTORY. Na začiatok je pre všetkých návštevníkov pripravený DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa bude konať  v sobotu 14.12.2019 od 13.00 hod. do 20.00 hod. v areáli Fitness, wellnes, ubytovanie, Na Doline 459, Borský Mikuláš. Pre každé dieťa i rodiča je pripravené drobné občerstvenie a polhodinový vstup na preliezky zdarma. Kapacita je 40 detí, prvý vstup je o 13.00 hod. a ďalšie vstupy každú pol hodinu. Posledný vstup je o 19.30 hod. Návštevníci sa môžu tešiť na dvojpodlažné interiérové ihrisko plné zábavy a detských preliezok, trampolínu, tobogán, šmykľavky a mnoho ďalších atrakcií, kde sa žiadne dieťa nebude nudiť. Rodičia si oddýchnu v príjemnej kaviarničke alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi, či zacvičiť si vo funkčnej miestnosti. Pre deti radi pripravíme i narodeninové oslavy presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Príďte sa stratiť do bludiska z preliezok kde na Vás nečíha žiadne nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy.Tešíme sa na Vašu návštevu.
________________________________________________________________________________