Najviac informácií o obci Čáry!|piatok, február 28, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 12. decembra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 12. decembra 

Englerov dvor
Englerov dvor vám ponúka – vianočné stromčeky, zemiaky od 40 centov za kg, domácu kvasenú kapustu a čalamády, jablká. Vianočné stromčeky – čierna borovica, normandská jedľa, strieborný smrek. Predaj je na Englerovom dvore za Holíčom smerom na Kúty. Tešíme sa na vašu návštevu, tel: 034 668 50 28.
___________________________________________________________
Mobilné ostrenie
Mobilné brúsenie – oznam
___________________________________________________________
Zberný dvor
Obecný úrad oznamuje občanom, že dňa 14. novembra to je v sobotu bude zberný dvor zatvorený a dňa 17. decembra a 19. decembra bude zberný dvor otvorený od 8.00 h. do 15.00 h.
___________________________________________________________
Fitness, wellnes, ubytovanie – Borský Mikuláš
Fitness, wellnes, ubytovanie otvára DETSKÝ SVET, FUNKČNÚ MIESTNOSŤ A NOVÉ UBYTOVACIE PRIESTORY. Na začiatok je pre všetkých návštevníkov pripravený DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa bude konať  v sobotu 14.12.2019 od 13.00 hod. do 20.00 hod. v areáli Fitness, wellnes, ubytovanie, Na Doline 459, Borský Mikuláš. Pre každé dieťa i rodiča je pripravené drobné občerstvenie a polhodinový vstup na preliezky zdarma. Kapacita je 40 detí, prvý vstup je o 13.00 hod. a ďalšie vstupy každú pol hodinu. Posledný vstup je o 19.30 hod. Návštevníci sa môžu tešiť na dvojpodlažné interiérové ihrisko plné zábavy a detských preliezok, trampolínu, tobogán, šmykľavky a mnoho ďalších atrakcií, kde sa žiadne dieťa nebude nudiť. Rodičia si oddýchnu v príjemnej kaviarničke alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi, či zacvičiť si vo funkčnej miestnosti. Pre deti radi pripravíme i narodeninové oslavy presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Príďte sa stratiť do bludiska z preliezok kde na Vás nečíha žiadne nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy.Tešíme sa na Vašu návštevu.
___________________________________________________________
Vianočné trhy
Obec Čáry pozýva všetkých občanov na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia dňa 14. decembra od 13.00 h na detskom ihrisku pri kultúrnom dome. Príďte si vychutnať vianočný punč, varené vínko, čaj, guláš, pečienky a iné dobroty vo vianočnej atmosfére. V ponuke vianočných trhov nebudú chýbať ručne vyrobené výrobky, vianočné ozdoby a vianočné pečivo.
___________________________________________________________