Najviac informácií o obci Čáry!|utorok, február 25, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 20. decembra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 20. decembra 

Vývoz komunálneho odpadu
Oznamujeme občanom, že dňa 27. decembra to je v piatok sa v našej obci uskutoční vývoz popolníc, ráno od 7.00 hodiny.
__________________________________________________________________
Englerov dvor
Englerov dvor vám ponúka – vianočné stromčeky, zemiaky od 40 centov za kg, domácu kvasenú kapustu a čalamády, jablká. Vianočné stromčeky – čierna borovica, normandská jedľa, strieborný smrek. Predaj je na Englerovom dvore za Holíčom smerom na Kúty. Tešíme sa na vašu návštevu, tel: 034 668 50 28.
__________________________________________________________________
Fitness, wellnes, ubytovanie a Detský svet
Fitness, welness, ubytovanie a Detský svet otvára v priestoroch Detského sveta, Na Doline 459, Borský Mikuláš stráženie detí a kurzy angličtiny pre deti. Stráženie detí bude prebiehať celoročne PONDELOK až SOBOTA od 7. januára v uzavretom priestore detského kútika pod pedagogickým dozorom v časoch od 13.00 do 18.00 h. Cena za hodinu stráženia sú 3,00 €. Pri dlhodobejšom strážení je možnosť dohodnúť zľavu. Prihlásenie sa vopred je možné na maile info.detskysvet@gmail.com alebo deti môžete priviesť priamo aj bez prihlásenia vopred. Maximálny počet detí je 10 veková kategória od 1,5 roka do 6 rokov. Kurzy anglického jazyka budú prebiehať každú sobotu v dopoludňajších hodinách v priestoroch Detského sveta, Na Doline 459, Borský Mikuláš v termíne od 11. januára do 13. júna. Otvárajú sa dva typy kurzov a to: 
Angličtina pre najmenších – určená pre deti predškolského veku každú sobotu v čase od 9.00 do 10.30 h a 
Angličtina pre deti – určená pre prvý, druhý a tretí ročník základnej školy, každú sobotu v čase od 11.00 h do 12.30 h. Kurzy budú prebiehať hravou formou pod vedením dvoch kvalifikovaných lektorov s dlhoročnými skúsenosťami s výučbou anglického jazyka. Cena za kurz je 176 €. Prihlásiť sa je možné vyplnením prihlášky priamo na recepcii Detského sveta, Na Doline 459, Borský Mikuláš alebo pomocou online prihlášky umiestnenej na facebookovej stránke Fitnness, wellnes , ubytovanie a jej následným odovzdaním na recepcii. 
___________________________________________________________________