Najviac informácií o obci Čáry!|piatok, február 28, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 22. januára
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 22. januára 

TOP FARM Topoľnica
Oznamujeme občanom, že pojazdná predajňa TOP FARM Topoľnica bude predávať dňa 23. januára o 11.30 h. pred kultúrnym domom hydinu a hydinové výrobky. Predajca sa zdrží približne 20 minút.
______________________________________________________________
Oznam
Našiel sa malý hnedo-čierny pes s obojkom. Nachádza sa v areáli firmy Gamaplast. V prípade ak by mal o tohto mladého psíka záujem nový majiteľ môže sa taktiež informovať vo firme Gamaplast.
______________________________________________________________
Oznam
Važení občania, 
Obecný úrad  v Čároch Vám touto cestou oznamuje, že do konca januára je potrebné si na obecnom úrade podať daňové priznanie k dani z nehnuteľností a to hlavne vtedy, ak prišlo k zmene, napr.: zdedili ste, či kúpili nehnuteľnosť, predali, skolaudovali, či zbúrali rodinný dom. Je potrebné,aby ste zahlásili všetky zmeny, ktoré nastali k 31.12.2019. Týka sa to aj dane za odpad. ďalej touto cestou upozorňujeme, že držiteľ ZŤP osoby, môže požiadať obecný úrad o úľavu na dani z nehnuteľností do konca januára, každoročne. Týka sa to len úľavy na rodinný dom a garáž, výška úľavy je stanovená na 50%. Žiadateľ o uľavu predloží OP, LV, preukaz ZŤP a vyplní žiadosť o úľavu.
_____________________________________________________________