Najviac informácií o obci Čáry!|sobota, december 5, 2020
Práve ste tu: Home » Novinky » Ponuka záujmových útvarov – CVČ Šaštín-Stráže
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Ponuka záujmových útvarov – CVČ Šaštín-Stráže 

Leto končí a CVČ frčí ďalej. Centrum voľného času v Šaštíne-Strážach pripravilo bohatú ponuku tradičných, ale aj nových záujmových útvarov- krúžkov. Turistika a výlety nielen do okolia s poznávaním a dobrodružstvom v lete aj v zime bude náplňou turistického krúžku Beťárik na cestách pod vedením riaditeľky CVČ Hanky ako aj Fitjoga, Florbal, Veda hrou.  Čítanie zábavou ako nový záujmový útvar, ktorý vznikol v spolupráci s Mestskou knižnicou zameraný na knižné novinky, súťaže, čítanie, stretnutia so zaujímavými osobnosťami v literatúre, strašidelné príbehy a mnohé iné, na ktoré sa môžu tešiť všetky detské vekové kategórie, ktoré obľubujú knihy. V oblasti tvorivosti máme v ponuke nový krúžok Ozdob seba a vyzdob okolie. Šperky, amulety z hliny, náramky, batikovanie, modelovanie, aranžovanie a rozmanité techniky, ktoré skrášlia teba a tvoje okolie. Ďalej CVČ otvára Tvorivý ateliér aj pre deti od 3 rokov a Tanečnú prípravku, ktoré povedie Eva.

V oblasti športu sme tiež rozšírili ponuku o Pohybové hry pre deti od 3 rokov, Loptové hry 13 plus, Stolný tenis a bedminton, ktoré povedie vedúca Veronika. Veronika bude sa starať aj o náš Klub detí a mamičiek a ako nová posila veríme, že aj s novými nápadmi zaujme mamičky s detičkami od 1 roka. Tiež bude učiť a baviť deti v predškolskom a školskom veku Angličtinou hrou.

V CVČ pracujú aj odborníci ako externisti v rôznych oblastiach. Patrí k ním Dušan, ktorý vedie mladých rybárov, Roman, ktorý vedie Cykloturistický krúžok, Ľubka, ktorá sa stará o Šikovné ručičky a  Erika s Maťkou povedú nový krúžok Karate. Tiež nesmiem zabudnúť na futbalistov z prípravky a žiakov, ktorých trénujú Jožko K. a Jožko S.

CVČ chce osloviť mladých teenegerov od 13 rokov, aby sa prihlásili ako dobrovoľníci do CVČ k jednotlivým krúžkom a získali nielen skúsenosti, ale aj možnosť ako si presadiť a realizovať vlastný záujem.

Milí rodičia neváhajte svoje deti prihlásiť na niektorý z krúžkov, kde bude o vaše deti postarané a budete vedieť, že svoj čase po škole zmysluplne trávi. Žiadosť o prijatie nájdete v CVČ a tiež dôležite informácie ku krúžkom v čase od 9 do 16. Informácie môžete nájsť aj v základnej a materskej škole a na webovej a facebookovej stránke CVČ Beťárik.

Dôležité! Žiadosti treba odovzdať do 16.septembra v CVČ.

Ponuka záujmových útvarov