Najviac informácií o obci Čáry!|pondelok, september 28, 2020
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 8. septembra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 8. septembra 

Vývoz separovaného odpadu
Oznamujeme občanom, že dňa 9. septembra sa v našej obci uskutoční vývoz separovaného odpadu. 
_____________________________________________________
Obecný úrad
Obecný úrad oznamuje občanom, že dňa 14. septembra bude úrad pre dovolenku zatvorený.
_____________________________________________________
Centrum voľného času Šaštín-Stráže
Centrum voľného času srdečne pozýva mamičky/oteckov s detičkami do troch rokov na otvorenie KLubu detí a mamičiek, ktoré sa uskutoční túto stredu 9.9. o 10:00 vo vonkajšom areáli CVČ. Pripravené sú tvorivé dielničky, pohybové hry, pocitový chodník, pieskovisko a preliezky, či trampolína. Zároveň je možné v tento deň sa aj prihlásiť do Klubu detí a mamičiek. Všetkých dospelých žiadame o dodržiavanie aktuálnych opatrení (rúško povinné).
Pokračujeme v prijímaní žiadostí do záujmových útvarov, ktoré nájdete zverejnené na webovom sídle CVČ Beťárik, alebo na FB, v  školách. Pre deti od 3 rokov otvárame Tvorivý ateliér Drobček a pohybové hry, pre deti od 5 rokov Angličtina hrou, tanečná prípravka, od 6 rokov rybársky, karate, futbalový, od 7 rokov Ozdob seba, vyzdob okolie, florbalový, Beťárik na cestách- turistický, stolný tenis s bedmintonom, od 8 rokov Veda hrou, čítanie zábavou, tvorivý ateliér, šikovné ručičky, cykloturistický, volejbalová prípravka a pre 13 a viac ročným ponúkame loptové hry, fit jogu a ako novinku prijímame od 13 rokov mladých dobrovoľníkov ku jednotlivým záujmovým útvarom podľa vlastného výberu.
Žiadosti je možné zaslať aj prijímať v elektronickej podobe, na vyžiadanie zasielame tlačivá. 16. septembra sa uskutoční v CVČ aj Deň otvorených dverí, kde sa môžete o ZÚ nielen informovať, ale si aj vyskúšať rôzne športové disciplíny, aktivity vyplývajúce z náplne záujmových útvarov ako tvorenie, jednoduché pokusy, praktické zručnosti a tiež ako posledná možnosť odovzdať žiadosť. Dvere sú otvorené pre rodičov, mládež a hlavne deti od 15:00 do 17:00 v CVČ.
Osobne je možné odovzdať žiadosti v CVČ do 16.9. v čase od 9:00 do 16:00. CVČ prijíma aj vzdelávacie poukazy do 25.9. do 12:00, ktoré treba odovzdať osobne. Informácie ohľadom čiastočnej úhrady nákladov na záujmovú činnosť poskytneme v CVČ, telefonicky, alebo elektronicky.
Činnosť záujmových útvarov začne spravidla 1.októbra podľa rozvrhu hodín, ktorý bude včas zverejnený. Len v prípade výnimiek a to záujmových útvarov ako rybársky, cykloturistický, turistický, futbalový, ktoré začnú svoju činnosť už v septembri. O termínoch budeme vopred informovať.
__________________________________________________________