Najviac informácií o obci Čáry!|nedeľa, január 17, 2021
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 26. novembra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 26. novembra 

Predaj
Súkromná pekáreň zo Skalice príde predávať dňa 27. novembra to je v piatok výborný domáci skalický trdelník. Predaj sa uskutoční o 10.00 h. pred kultúrnym domom.
_____________________________________________________________
Poľovnícke združenie Čáry
Poľovnícke združenie Čáry oznamuje občanom, že má na predaj sušenú kukuricu. Cena kukurice je 20 euro za metrák. Kto má záujem môže sa prihlásiť u pána Milana Vizváryho, Čáry 370, alebo telefonicky kontakt: 0902 211 835.
______________________________________________________________
Prerušená prevádzka MŠ
Materská škola Čáry a zriaďovateľ materskej školy Obec Čáry oznamujú rodičom detí, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Senici bude prevádzka materskej školy v čase od 26. novembra do 5. decembra z dôvodu nariadenej karantény prerušená. Predpokladaný nástup detí do materskej školy je 7. decembra to je v pondelok. Všetky deti sú zo stravy odhlásené. Regionálny úrad verejného zdravotníctva odporúča sledovať zdravotný stav detí a obmedziť nevyhnutné kontakty rodín. Rodičia môžu v prípade potreby čerpať pandemickú OČR. Ak by sa prejavilo podozrenie na príznaky ochorenia COVID-19 je potrebné kontaktovať ošetrujúceho lekára. Pre rodičov nie je nariadená karanténa.
_______________________________________________________