Najviac informácií o obci Čáry!|nedeľa, február 28, 2021
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 17. februára
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 17. februára 

TOP FARM Topoľnica
Oznamujeme občanom, že pojazdná predajňa TOP-FARM Topoľnica bude predávať dňa 4. februára o 11.30 hod. pred kultúrnym domom hydinu a hydinové výrobky. 
___________________________________________________________________
Oznam
O
znamujeme občanom, že pracovníci obecného úradu budú od 18. februára do 24. februára distribuovať vrecia na separovaný zber. Z dôvodu protipandemických opatrení ich budú umiestňovať podľa možnosti popri vstupnej bránke alebo v blízkom okolí vchodov bez priameho kontaktu. V prípade, že by si niekto nenašiel vrecia v tomto termíne pri svojom vchode, kontaktujte zamestnancov obecného úradu Čáry.
____________________________________________________________________
Sčítanie obyvateľov 2021
Vážení občania, dovoľujeme si Vás informovať, že už od 15. februára 2021 do 31.marca 2021 prebieha Sčítanie obyvateľov, prvýkrát je výlučne elektronické. Povinnosť sčítať sa majú zo zákona všetci obyvatelia Slovenskej republiky. Na rozdiel od minulých období sčítať sa dokážeme sami elektronicky z pohodlia Vášho domova a bezpečne prostredníctvom svojho počítača, tabletu, či mobilného telefónu, pričom vyplnenie formulára Vám zaberie približne 10 minút.

Elektronický formulár pre sčítanie nájdete na stránke www.scitanie.sk, alebo si stiahnete mobilnú aplikáciu SODB 2021. Podrobnejšie informácie získate na tel. čísle call centrum 02/20924919.

Ak sa nemôžete sčítať sami, poproste technicky zdatnejších členov rodiny, blízku osobu alebo rodinného príslušníka, aby Vám pomohli so sčítaním sa. Sčítať ich môžete bez ohľadu na miesto ich trvalého pobytu.
_____________________________________________________________________