Najviac informácií o obci Čáry!|nedeľa, september 19, 2021
Práve ste tu: Home » Hlásenie obecného rozhlasu » Hlásenie 8. septembra
  • Práve prebieha dolaďovanie novej webstránky.

Hlásenie 8. septembra 

Oznamujeme občanom, že pojazdná predajňa TOP FARM Topoľnica bude predávať dňa 9. septembra o 11.30 h. pred kultúrnym domom hydinu a hydinové výrobky. Predajca sa zdrží približne 20 minút.
__________________________________________________
Poľovnícke združenie Smolinské organizuje dňa 11.Septembra 2021 1. ročník streleckých pretekov Memoriál Jána Poláka a 5. ročník súťaže vo varení gulášu, na ktoré Vás srdečne pozýva. Obidve akcie sa budú konať nezávisle na sebe v areáli PZ Smolinské. Výbor PZ oznamuje touto cestou záujemcom o súťaž vo varení gulášu, že prihlásiť sa môžu v Bistre Ovečka, alebo emailom na adrese: m.michalek@smolinske.eu Termín uzávierky prihlášok je 9. Septembra 2021. Pravidlá súťaže sú zverejnené na www.smolinske.eu. Pre troch výhercov sú pripravené poháre, medaily a divinové mäso. Prezentácia súťažných družstiev je 11.9. o 11:00. hod. Predpokladaný čas ochutnávky a výdaja gulášov pre verejnosť je od  15:30 hod. Prezentácia strelcov je od 8:00-8:45. Zahájenie pretekov je o 9:00 hod. Hlavná cena je odstrel jeleňa 2. vekovej triedy, ktorá bude určená losovaním spomedzi prítomných súťažiacich. Okrem toho prví šiesti strelci budú odmenený pohármi a hodnotnými vecnými cenami. Vstup na strelecké preteky a ochutnávku gulášov je voľný, takisto je zabezpečený bufet s občerstvením, poľovnícky guláš od 10:00 hod  a živá hudba. Príďte si pozrieť streleckú súťaž a pochutnať si na gulášoch, ktoré súťažné družstvá pripravia.
__________________________________________________
Centrum voľného času Beťárik v Šaštíne-Strážach srdečne pozýva na Deň otvorených dverí dňa 10.sesptembra 2021 t.j v piatok do svojich priestorov aj do záhrady, kde bude pripravený program. Dopoludnia od 10 do 12 pre mamičky s detičkami do troch rokov s tvorivými dielničkami a pohybovými hrami. V poobedňajších hodinách od 15.30 aktivity v rámci prezentácie hlavne nových záujmových útvarov ako je skákanie na trampolínach, tvorenie a rôzne hry s hudobným doprovodom na bicích v podaní Adama Mikuša. Po 17 hodine radi privítame aj tínedžerov, pre ktorých máme tiež pripravené zaujímavé aktivity. Milí rodičia, využite poslednú príležitosť odovzdať prihlášky do záujmových útvarov a prídite do CVČ.
__________________________________________________